2 kliknięcia dla „Sokoła”!

Niestety niezwykle rzadko możemy liczyć na dofinansowanie zewnętrzne. Większe środki finansowe omijają „Sokoła” i najczęściej trafiają do organizacji nam nieprzychylnych lub jawnie wrogich. Często też te decyzje są uzależnione od polityków, na których wsparcie Sokolstwo Polskie nie może liczyć.

Tym razem jednak w Ogólnopolskim Konkursie Ofert 2022 „Pro defensione, pro historia” nasza oferta pt. „Sokoli lot” nr 57 zdobyła 5. miejsce spośród blisko 100 innych ofert. Dzięki temu nasz projekt zakwalifikował się do II etapu, którym jest głosowanie internetowe. Głosowanie wystartowało i będzie trwało do 21 sierpnia do godz. 23:59. Swoje głosy będzie można oddawać pod tym adresem:

pdph.pl/glosowanie/

Każdy kto ma dostęp do Internetu będzie mógł zagłosować na naszą ofertę raz na 24 godziny. Za ewentualne środki w ten sposób pozyskane zorganizujemy co najmniej 4 szkolenia na terenie Polski, w których nieodpłatnie będzie mógł wziąć udział każdy chętny. Zapewne także część z głosujących. Będziemy niezwykle wdzięczni za każdy oddany głos.

Jeżeli uważacie, że nasza działalność jest potrzebna, to możecie nas dzisiaj wspomóc kliknięciem. Wystarczy zagłosować raz dziennie do 21 sierpnia na projekt pt. Sokoli lot nr 57. Do czego szczerze zachęcamy sokolim czołem!

Czołem Ojczyźnie szponem wrogowi!

Zostaw komentarz

komentarzy