Bezpieczna PORAJ-anka, czyli kurs samoobrony dla kobiet!

W czasie ferii zimowych w Poraju odbył się nieodpłatny kurs samoobrony dla pań, którego głównym organizatorem było TG „Sokół” w Myszkowie. Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, w związku z czym zapadła decyzja o ich kontynuowaniu.

Uczestniczki kursu w towarzystwie trenerów

Bezpieczna PORAJ-anka

Panie, które uczestniczyły w szkoleniach prowadzonych przez myszkowskie gniazdo „Sokoła”, poznały zasady zachowania się w sytuacji realnego zagrożenia. W trakcie warsztatów wykonywały ćwiczenia podnoszące siłę i wytrzymałość, a nad kondycją pracowały uczestnicząc w różnego rodzaju grach. Podczas ostatnich zajęć każda z uczestniczek otrzymała certyfikat potwierdzający udział w kursie. Zajęcia prowadzili instruktor samoobrony druh Sebastian Jagusiak, prezes TG „Sokół” w Myszkowie oraz druh Dominik Ociepa.

W trakcie szkoleń

Organizatorem kursu były Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Myszkowie, Kosmetyka Profesjonalna PERŁA w Poraju (Katarzyna Sosnowicz) oraz Szkoła Podstawowa w Poraju, która nieodpłatnie udostępniła salę. Kursy finansowo wsparł Tomasz Brymora, właściciel firmy Kacper i Kukubara. Szkolenia patronatem objął Związek Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Polsce.

Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują dyrektor Szkoły Podstawowej w Poraju p. Danucie Służalek-Jaworskiej za bezpłatne użyczenie sali.

To nie koniec

Ze względu na sukces zajęć i duże zainteresowanie zajęcia będą na stałe odbywać się w Szkole Podstawowej w Poraju w każdy wtorek od godziny 17.00 do 19.00. Uczestniczyć w nich mogą wszystkie Panie. Gniazdo w Myszkowie zapewnia świetną, miłą atmosferę.

Sebastian Jagusiak

Informacje i zapisy pod numerem tel. 737 545 042

Zostaw komentarz

komentarzy