Charytatywny Maraton Pływacki w Mariance!

W najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2019 r. Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” z Marianki zaprasza na Charytatywny Maraton Pływacki „Płyniemy dla Kasi”. Uczestnikiem maratonu może być każda osoba, której umiejętności pływackie i stan zdrowia pozwalają na samodzielne pływanie, po wyznaczonych torach, w basenie o długości 25m. Maraton potrwa od 10.00 do 14.00.

Opłata za udział w maratonie jest dobrowolna. Uczestnicy maratonu zwolnieni są z obowiązku zakupu biletu wstępu na basen. Nad przebiegiem imprezy czuwać będą sędziowie torowi, którzy zliczać będą czas i odległość pokonaną przez uczestników maratonu.Dla najlepszych 3 zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach wiekowych przewidziano pamiątkowe dyplomy. Każdy uczestnik maratonu otrzyma okolicznościowy medal.

Mama sokoła

Celem imprezy jest zebranie środków finansowych na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Katarzyny Karczmarek z Chmielewa oraz wsparcie Jej dalszej rehabilitacji. Pani Katarzyna to mama Antka, ucznia kl. Vb Szkoły Podstawowej im. Gen. J. Hallera w Mariance. Od kilku lat choruje na SM. Jej stan zdrowia nie pozwala na samodzielne poruszanie się. Bardzo potrzebuje wózka elektrycznego.

Druhowie TG „Sokół” w Mariance na wiadomość o kłopotach mamy jednego z sokołów postanowili zaangażować się w akcję pomocy. Zapraszamy wszystkich chętnych, osoby pływające, jak również kibiców – zachęcają.

Szczegóły na plakacie informacyjnym oraz na stronie Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” z Marianki na facebooku.

Krzysztof Ćwikła

Zostaw komentarz

komentarzy