Charytatywny Turniej Siatkarski w Brwinowie!

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Brwinowie – sekcja siatkówki – ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników piłki siatkowej i ludzi dobrego serca na charytatywny turniej siatkówki, który odbędzie się w niedzielę 17 listopada br. w Miejskiej Hali Sportowej w Brwinowie. Pomysłodawcą i głównym organizatorem wydarzenia jest druh Rafał Nastarowicz.

Szczytny cel

Druhowie poprzez organizację turnieju zamierzają wesprzeć Kaję, córkę jednej z członkini sekcji. W trakcie zawodów każdy znajdzie coś dla siebie – będzie strefa gastro, animacje dla dzieci oraz kiermasz książek. Wstęp na turniej za opłatą cegiełki wrzuconej do puszki (w dowolnej wysokości). Celem turnieju jest zbiórka środków na intensywną rehabilitację i urządzenie do nauki chodzenia dla córeczki zawodniczki TG „Sokół” w Brwinowie.

Jest to już druga impreza tego typu. W poprzednim turnieju udało się zebrać środki na pomoc dla 5-letniego Filipa. Wtedy zawody odbywały się latem, dzięki czemu możliwe było rozegranie zawodów w ramach piłki plażowej. Tym razem zawodnicy będą się zmagać na hali sportowej i tak, ak ostatnim razem, nie będzie przegranych.

Serdecznie zapraszamy!

Wszelkie informacje o Kai można znaleźć pod linkami:
www.siepomaga.pl oraz
www.facebook.com/malasilaczka/

Zostaw komentarz

komentarzy