I Otwarte Mistrzostwa TG „Sokół” w Brwinowie oraz Turniej dla dzieci i młodzieży w Gniewkowie!

Tenis stołowy należy do jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportu uprawianych obecnie w „Sokole”. Dyscyplina ta nie wymaga dużych nakładów finansowych, a jest w stanie przyciągnąć całą rzeszę sympatyków aktywności fizycznej i zdrowego stylu. Już w najbliższym czasie amatorów tenisa stołowego zapraszamy do Brwinowa i Gniewkowa, gdzie miejscowe Towarzystwa organizują wyśmienite zawody!

Gniewkowo

Turnieju w Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży, organizowany przez gniewkowskie gniazdo „Sokoła” odbędzie się 24 lutego 2015 r. o godzinie 15:00, w Gimnazjum nr 1 na małej sali. Dla młodych uczestników przewidziano dwie kategorie wiekowe: Młodzież Szkół Podstawowych oraz Młodzież Szkół Gimnazjalnych.Dla zwycięzców przewidziano puchary do 4. miejsca z każdej kategorii oraz słodkie upominki dla każdego.

gniewkowo

To nie pierwsze tego rodzaju zawody organizowane przez miejscowe Towarzystwo. Podobny turniej odbył się z okazji Święta Niepodległości. Warto dodać, że miejscowe gniazdo prowadzi zajęcia z tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży (wtorek-piątek), ponadto może się pochwalić drużyną występującą w III lidze tenisa stołowego oraz wieloma innymi inicjatywami, dlatego warto bliżej się przyjrzeć działalności TG „Sokół” Gniewkowo.

Tymczasem organizatorzy serdecznie zapraszają na najbliższy turniej!

Więcej szczegółów można znaleźć na facebookowym profilu TG „Sokół” Gniewkowo

Brwinów

W Brwinowie I Otwarte Mistrzostwa w tenisie stołowym rozpoczną się 1 marca 2015 r. o godz. 11.30 w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie wiekowe (rocznik 1999 i młodsi oraz kategoria Open). System rozgrywek został uzależniony od ilości uczestników. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe i dyplomy. Organizatorem imprezy jest TG „Sokół” w Brwinowie oraz Emil Batorowicz.

Organizatorzy podkreślają, że celem zawodów jest popularyzacja zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz TG „Sokół” w Brwinowie i Gminy Brwinów.

Więcej informacji na stronie organizatora

plakat brwinów

Zostaw komentarz

komentarzy