III Mistrzostwach Polski Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Nordic Walking!

Zarząd PTG „Sokół 1893” w Mielcu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III Mistrzostwach Polski Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Nordic Walking. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Sekcja Nordic Walking PTG „Sokół 1893” w Mielcu.

Obrońcami tytułów najszybszej sokolicy i najszybszego sokoła będą Joanna Posikata (Mielec) i Marek Sokołowski (Rymanów). O obronę tytułu drużynowego walczyć będą reprezentanci mieleckiego „Sokoła”. W ubiegłorocznych zawodach wzięli udział przedstawiciele ośmiu gniazd „Sokoła”.

Zawody odbędą się 18 listopada 2023 roku w miejscowości Przyłęk (około 10 km na wschód od Mielca) w ramach imprezy biegowej „LoveLas”. Trasa marszu długości około 10 km wytyczona będzie w całości po leśnych duktach i ścieżkach. Druhny i druhowie rywalizować będą indywidualnie w trzech kategoriach wiekowych. Przeprowadzona będzie również klasyfikacja drużynowa gniazd „Sokoła”. Zmagania przeprowadzone będą według przepisów NW, a nad prawidłowością marszu czuwać będą sędziowie. Zakończenie Mistrzostw odbędzie się w Szkole Podstawowej w Przyłęku.

Dla osób które planują przyjazd już w piątek zapewniony będzie bezpłatny nocleg na łóżkach polowych lub materacach (należy mieć własne śpiwory). Dodatkowych informacji udziela główny organizator druh Jerzy Piotr Krakowski tel. 505729181.

Zapisy prowadzone są przez stronę:
https://competitions.timekeeper.pl/bieg-lovelas-jesienia-2023
Wpisowe dla członków TG „Sokół” wynosi 70 zł.
Wpisowe należy wpłacać na rachunek bankowy:
Stowarzyszenie „ZABIEGANI MIELEC” ul. Racławicka 9 39-300 Mielec Nr konta 59 1240 2656 1111 0010 7181 6949

Zostaw komentarz

komentarzy