Największa sokola łucznicza impreza w Radomiu!

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Radomiu zaprasza na XXIII edycję Memoriału Michała Sawickiego – największej łuczniczej imprezy w Radomiu. Organizatorzy zapowiadają, że w tym roku będą to zmagania wyjątkowe, ponieważ równolegle zostaną rozegrane zawody Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego (dawny Puchar Polski).turniej

Zawody zostaną rozegrane w dniach 10-11 maja 2014 r. w Radomiu. Dzień po memoriale już po raz trzeci rozegrany zostanie Turniej Amatorów, w którym tradycyjnie już wezmą udział znane postacie regionu radomskiego.

Oprócz zawodników i trenerów w zawodach mogą wziąć udział osoby, które chciałyby zobaczyć jak wyglądają profesjonalne zawody łucznicze z udziałem krajowej czołówki. Taka impreza to idealna okazja do rozpoczęcia przygody z łucznictwem, na zawodach będą obecni członkowie klubu PTG Sokół Radom, będzie można porozmawiać z zawodnikami i trenerką, a także umówić się na swój pierwszy trening.

Przez cały czas trwania imprezy obowiązuje wstęp WOLNY

turniej 2

Puchar Świata

22 kwietnia rozpoczyna się łuczniczy sezon na świecie, w Szanghaju w dniach 22-27 kwietnia odbędzie się I Runda Pucharu Świata. W imprezie wystartuje Małgorzata Sobieraj, zawodniczka TG „Sokół” z Radomia. W zawodach weźmie również udział Justyna Mospinek, która w 2008 r. zdobyła Puchar Świata. Reprezentantkom „Sokoła” życzymy samych sukcesów!

Źródło:

PTG „Sokół” Radom

Zostaw komentarz

komentarzy