Półkolonie i kolonie z akrobatyką Fit-Kids!

W lipcu i sierpniu TG „Sokół” w Rzeszowie będzie gospodarzem półkolonii oraz kolonii dla dzieci. Prowadzącym zajęcia będzie druh Grzegorz Bielec, medalista Mistrzostw Świata i Europy oraz wiceprezes ZTG „Sokół” w Polsce. Będzie to jedna z niewielu okazji to spędzenia wakacji z medalistami Mistrzostw Polski i Świata w fitness 2019!

Wakacje z gimnastyką

W półkoloniach, które w systemie 4-dniowym odbywać się będą od 8 lipca do 9 sierpnia, mogą wziąć udział dzieci oraz młodzieży w wieku 6-16 lat. Zajęcia dla uczestników poprowadzą wielokrotni medaliści Mistrzostw Europy i Świata, trenerzy klasy mistrzowskiej w akrobatyce sportowej, w tym ostatni medaliści Mistrzostw Świata w akrobatyce Fit-Kids. Koszt udziału w półkoloniach wynosi 350 zł od osoby.

Harenda – Zakopane

Kolonie dla dzieci w miejscowości Harenda koło Zakopanego poprowadzi druh dr Grzegorz Bielec. Obóz akrobatyczny rozpocznie się 16 sierpnia i potrwa do 25 sierpnia. Koszt dla jednego uczestnika wynosi 1250 zł. W cenie jest transport, zakwaterowanie, pełne wyżywienie i ubezpieczenie.

Obóz potrwa od 16-25 sierpnia 2019

Dla gniazd

W zajęciach organizowanych przez druha Grzegorza Bielca może wziąć udział każde gniazdo. Aby wziąć w nich udział należy skierować odpowiedni wniosek bezpośrednio do druha Grzegorza Bielca. W ramach oferowanych zajęć organizowane są: szkolenia, prelekcje, kursokonferencje dla trenerów, instruktorów gimnastyki, akrobatyki sportowej, fitnessu gimnastycznego, nauczycieli WF oraz innych dyscyplin sportu i form artystycznych wykorzystujących ćwiczenia zwinnościowo-akrobatyczne (sztuki cyrkowe, parkur, break dance, kaskaderstwo, freestyle – sporty zimowe i wiele innych).

Mam Talent!

Dr Grzegorz Bielec jest jedynym w Polsce trener akrobatyki, którego podopieczni – akrobaci czterokrotnie byli półfinalistami, trzykrotnie finalistami oraz zwycięzcami programu telewizyjnego „Mam Talent”. W 2010 roku założył grupę Elite Talent Club® – najbardziej elitarny team akrobatyczny w kraju. Ponadto jest wiceprezesem ZTG „Sokół” w Polsce, reprezentantem kraju, m.in. Mistrzem Europy (Wrocław 1987), Wicemistrzem Świata i Europy (Antwerpia 1988), II miejsce w Pucharze Świata (Baton Rouge 1987), III miejsce w Mistrzostwach Europy (Augsburg 1991), Mistrzem Polskim i zdobywcą Pucharu Polski (1985 -1991) w akrobatyce sportowej. Jest jednym z pięciu trenerów akrobatyki sportowej klasy Mistrzowskiej w kraju. Ponadto jest trenerem fitness i instruktorem gimnastyki sportowej.

Zostaw komentarz

komentarzy