Red is Bad wspiera „Sokoła”!

Największy w Polsce producent odzieży patriotycznej będzie wspierał  Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”! Już wcześniej gniazdu w Myszkowie przekazane zostały koszulki z logo producenta. Natomiast wszyscy pozostali członkowie gniazd sokolich w Polsce otrzymali zniżki na zakup całego asortymentu!

Marka odzieży Red is Bad powstała w 2012 r.

Zniżki przekazane „Sokołowi” obowiązywać będą do końca 2019 r. Wszystkie gniazda otrzymały 25% zniżki na wszystkie oferowane produkty firmy. Zniżki umożliwiające zakup zostaną przekazane gniazdom w trakcie najbliższego zjazdu delegatów w Rzeszowie 9 lutego 2019 r.

Red is Bad

Red is Bad zostało założone w 2012 r. W ciągu kilku lat firma stała się najbardziej popularnym producentem odzieży patriotycznej w Polsce. Na jego produktach znaleźć można grafiki odnoszące się m.in. do historii Polski, Żołnierzy Wyklętych, husarii, polskich symboli narodowych oraz najważniejszych bitew i wydarzeń z historii naszego kraju.

„RED IS BAD to marka dla ludzi ceniących wolność i dumnych z polskiej historii. Przypominamy zapomnianych bohaterów oraz niepodległościowe zrywy naszych przodków. Jesteśmy stąd. Nie chcemy wyrzec się tradycji. Nie boimy się brać spraw w swoje ręce. Wierzymy w prywatną inicjatywę i ciężką pracę. Najwyższa jakość i polska produkcja to dla nas sprawa kluczowa” – brzmi motto firmy.

Koszulki z wizerunkiem rotmistrza Witolda Pileckiego

152 lata pracy dla Polski

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” to najstarsze polskie stowarzyszenie patriotyczne i sportowe działające od 1867 r. Obecnie największa popularnością cieszą się Polowe Drużyny Sokoła prowadzące działalność proobronną, jednak organizacja działa na wielu innych polach.

(dm)

Foto. Red is Bad

Zostaw komentarz

komentarzy