Sokole rajdy rowerowe w Lublinie i Dobrkowie!

W najbliższą sobotę 14 maja odbędzie się rowerowa pielgrzymka do Dębowca, którą organizuje znane z licznych i podobnych rajdów rowerowych Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Dobrkowie. Natomiast tydzień później 21 maja 2016 r. będzie miał miejsce Rowerowy Rajd Pamięci Żołnierzy Niezłomnych, którego współorganizatorem jest „Sokół” w Lublinie.

leczna

Lublin

Trasa rajdu rowerowego współorganizowanego przez lubelskie gniazdo liczyć będzie 35 km. Zapisy do rajdu odbywać się będą na 30 minut przed startem, na placu Rynku w Łęcznej. Rajd rozpocznie się o 9.00. Powrót przewidziany jest przed 15.00. W celu urozmaicenia rajdu organizatorzy zapewniają dodatkowe atrakcje w postaci ścianki wspinaczkowej, mini strzelnicy, zjazdu tyrolskiego oraz ogniska.

Dobrków

Do udział w pielgrzymce Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Dobrków zaprasza swoich członków, ale również sympatyków. Uczestnicy wyjazdu udadzą się do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Wyjazd będzie miał miejsce w sobotę 14 maja, zbiórka pod kościołem w Dobrkowie o godz. 6.00.

Szczegóły i zapisy na profilu fb TG „Sokół” Dobrków oraz pod nr. tel. 570 842 803.

Zostaw komentarz

komentarzy