Spotkanie z Ministrem Edukacji i Nauki Przemysławem Czarnkiem

W środę, po godz. 10.00 w siedzibie Ministerstwa Edukacji i Nauki przy ul. Hożej 20 rozpoczęło się spotkanie przedstawicieli Związku Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Polsce z Ministrem Edukacji i Nauki Przemysławem Czarnkiem.

Część uczestników spotkania, ze względu na ograniczenia sanitarne, wzięła udział w spotkaniu w formie wideokonferencji. W siedzibie Ministerstwa Edukacji i Nauki Związek Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Polsce reprezentowali druhowie: Damian Małecki, prezes ZTG „Sokół” w Polsce, dr Grzegorz Bielec, I wiceprezes ZTG „Sokół” w Polsce oraz Tomasz Stańko, II wiceprezes ZTG „Sokół” w Polsce. W wideokonferencji udział wzięli druhowie: Wojciech Zrayko, skarbnik ZTG „Sokół” w Polsce, Zbigniew Okorski, prezes honorowy ZTG „Sokół” w Polsce, Piotr Mazur, członek zarządu ZTG „Sokół” w Polsce, Mateusz Derylak, komendant główny Polowych Drużyn Sokolich oraz
Wojciech Mielniczenko, zastępca komendanta głównego Polowych Drużyn Sokolich.

Spotkanie z Ministrem Przemysławem Czarnkiem przebiegało w bardzo dobrej atmosferze, co „Sokół” zawdzięcza temu, że Pan Minister od kilkunastu lat jest członkiem Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Lublinie. Władze ZTG „Sokół” w Polsce przedstawiły współczesną działalność stowarzyszenia oraz najważniejsze planowane w następnych latach pola aktywności organizacji.

Zostaw komentarz

komentarzy