Muzeum Regionalne im. Wojciechy Dutkiewicz w Rogoźnie zaprasza na wystawę czasową poświęconą historii rogozińskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”. Wystawa będzie otwarta do końca sierpnia 2016 r. Na zwiedzających czekają archiwalne zdjęcia, pamiątki i dokumenty związane z TG „Sokół” w Rogoźnie.
![Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Rogoźnie 1906-1939 [wystawa Muzeum Regionalnego w Rogoźnie]](https://wsokole.pl/wp-content/uploads/2016/07/wystawa-rogozno.jpg)