W najbliższy wtorek 29 listopada 2016 r. TG ?Sokół? w Zakopanem organizuje trzecią edycję Gry Miejskiej, której celem jest zachęcenie młodzieży do różnych form aktywności fizycznej oraz przybliżenie zakopiańskiej historii, której wiele ciekawych wątków związanych jest z „Sokołem”.
