O Powstaniu Warszawskim i rodzinnych doświadczeniach z Powstania rozmawiamy z prezesem TG „Sokół” w Warszawie druhem Zbigniewem Okorskim

O Powstaniu Warszawskim i jego doświadczeniach rozmawiać będziemy z druhem Zbigniewem Okorskim – wieloletnim działaczem  TG „Sokół” w Warszawie oraz prezesem honorowym ZTG „Sokół” w Polsce. Jak członkowie TG „Sokół” w Warszawie zamierzają spędzić rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego? Druh Zbigniew Okorski: W godzinie „W” wszyscy spotykamy się na cmentarzu powązkowskim. Jak co roku będę uczestniczył…