Trwa plebiscyt internetowy na najlepsze projekty proobronne! Zagłosuj na”Sokoła”!

Punktualnie o północy rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie internetowym na najlepsze projekty proobronne. Nasza oferta pt. „Sokole gniazdo” nr 16 po raz drugi z rzędu zakwalifikowała się do II etapu, którym jest głosowanie internetowe.

Tym razem głosowanie w Ogólnopolskim Konkursie Ofert „Pro defensione, pro historia” będzie trwało od 21 kwietnia do 28 kwietnia do godz. 23:59. Każdy kto ma dostęp do internetu będzie mógł zagłosować na naszą ofertę raz na 24 godziny.

Swój głos można oddawać raz dziennie pod tym adresem:
pdph.pl/glosowanie/

Za pozyskane środki chcemy zorganizować 3 szkolenia na terenie Polski, w których nieodpłatnie będzie mogła wziąć udział młodzież, dzieci oraz każdy chętny. Będziemy niezwykle wdzięczni za każdy oddany głos.

Każdy kto ma dostęp do internetu będzie mógł raz zagłosować z danego urządzenia (komputer, telefon, tablet) lub z danej sieci Wi-Fi. Np. jeśli do danej sieci Wi-Fi jest podłączony komputer i telefon, to będzie można zagłosować TYLKO z jednego z tych urządzeń. Dlatego sugerujemy, aby głosować z telefonów/tabletów z własną transmisją danych z sieci komórkowych.

Czołem Ojczyźnie szponem wrogowi!

Zostaw komentarz

komentarzy