Wspólne kibicowanie w zbąszyńskim „Sokole”!

Już dzisiaj reprezentacja Polski zmierzy się z Gruzją. Spotkanie POLSKA-GRUZJA rozpocznie się o godz. 18.00 na stadionie w Tbilisi. Z tej okazji Sokoli ze Zbąszynia postanowili wspólnie kibicować reprezentacji Polski.

meczPG

Pomimo tego, że Polacy są dzisiaj faworytem spotkania, to już wiadomo, że naszych reprezentantów czeka naprawdę trudny mecz. Oczekiwania w Polsce po zwycięstwie nad Niemcami są bardzo duże. Dzisiejsze zwycięstwo Polaków w Gruzji będzie oznaczać pozostanie Polski na pozycji lidera grupy D przez całą zimę, co nie miało miejsca już od lat. Ewentualne zdobycie 3 punktów może znacząco przybliżyć biało-czerwonych do sukcesu, jakim jest awans na Mistrzostwa Europy 2016 we Francji. Z okazji do wspólnego kibicowania postanowiły skorzystać władze TG „Sokół” w Zbąszyniu, które zaprosiły wszystkich swoich członków i sympatyków do lokalu „WABIKA”, który znajduje się przy ulicy 17 Stycznia 58, gdzie odbędzie się wspólne kibicowanie. Redakcja naszego portalu przyłącza się do wspólnego dopingowania!

Znamy już skład Polaków na mecz z Gruzją:

Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek, Łukasz Szukała, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk – Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Sebastian Mila, Arkadiusz Milik – Robert Lewandowski.

Zostaw komentarz

komentarzy