XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski ZTG ?Sokół? w tenisie stołowym!

W tym roku organizatorem XIV Międzynarodowych Mistrzostw Polski ZTG ?Sokół? w tenisie stołowym będzie Towarzystwo Gimnastyczne ?Sokół? w Lublinie. W zeszłorocznych zawodach w Częstochowie udział wzięli druhowie z gniazd sokolich zrzeszonych w ZTG „Sokół”.

1551531_574039212680115_841754714_n

W odróżnieniu od lat ubiegłych, tegoroczne zawody są otwarte dla wszystkich sokolich gniazd. Druhowie z Lublina mają ambicję poszerzenia uczestników sokolich zmagań o wszystkie działające Towarzystwa. Turniej odbędzie się w dniu 1 lutego 2014 r. w Zespole Szkół w Mętowie im. Jana Pawła II, Mętów 124 (koło Lublina). Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 10:00. W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy w każdym wieku, przede wszystkim członkowie Towarzystw Gimnastycznych ?Sokół? na całym świecie, ale także przyjaciele organizacji zgłoszeni przez Zarządy Gniazd Sokolich. Pragniemy aby wszystko odbyło się w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji zgodnie z sokolim zawołaniem ?W zdrowym ciele zdrowy duch?.

Organizatorzy gwarantują możliwość noclegu w szkole na materacach w ramach opłaty startowej. Istnieją również alternatywne formy noclegu za dodatkową opłatą. W karcie zgłoszeniowej można wyrazić wolę skorzystania z innego rodzaju noclegu oraz maksymalnej kwoty jaką chcą Państwo na ten cel przeznaczyć. Opłata startowa wynosi 10 zł za każdego uczestnika. W ramach opłaty startowej znajduje się również drobny poczęstunek oraz ciepłe napoje. Istnieje także możliwość zamówienia dań ciepłych w cenie 10 zł za obiad i po 5 zł za śniadanie.

 Kartę zgłoszeniową i inne informacje można uzyskać na stronie tgsokol.lublin.pl

Wypełnioną kartę należy przesłać do dnia 20 stycznia 2014 r. drogą mailową na adres: tgsokol@tgsokol.lublin.pl lub na adres pocztowy: Towarzystwo Gimnastyczne ?Sokół? w Lublinie, ul. Plażowa 9, 20-620 Lublin

Szczegółowe regulaminy oraz informacje dostępne są u sekretarza zawodów:

Piotr Tokarski:? 661 227 004

z sokolim pozdrowieniem

Dh Antoni Belina Brzozowski, prezes zarządu ZTG Sokół w Polsce

Dh Tomasz Stańko, prezes zarządu Towarzystwa Gimnastycznego ?Sokół? w Lublinie

Dh Piotr Tokarski, sekretarz zawodów

Zostaw komentarz

komentarzy