XV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski SOKOLSTWA w Tenisie Stołowym!

W tym roku organizatorem XV Międzynarodowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym będzie Towarzystwo Gimnastyczne ?Sokół? w Gniewkowie. W zeszłorocznych zawodach w Lublinie udział wzięli druhowie z gniazd sokolich z całej Polski.

?W zdrowym Ciele zdrowy duch.? Zgodnie z tym sokolim zawołaniem 7 listopada 2015 r. do rywalizacji w XV Międzynarodowych Mistrzostw Polski Tenisa Stołowego przystąpią przedstawiciele „Sokoła” z kraju i zagranicy. Zawody odbędą się w ramach obchodów 120-lecia TG „Sokół” w Gniewkowie.

tenis

Program zawodów

Sobota, 7 listopada 2015 r.

Hala widowiskowo-sportowa przy Gimnazjum im. Ziemi Kujawskiej 88-140 Gniewkowo, ul. Dworcowa  11.
08.00 ? otwarcie sekretariatu 120-lecia i turnieju tenisa stołowego ? rozpoczęcie zapisów.
09.30 ? weryfikacja uczestników, losowanie.
10.00 ? uroczyste otwarcie
10.30 ? rozpoczęcie turnieju tenisa stołowego
14.00 ? 15.00, dla chętnych obiad w restauracji ?Eden? ul. Sobieskiego 25.
15.15 ? dalszy ciąg gier tenisa i wręczanie nagród
17.00 ? możliwe zebranie prezesów i przedstawicieli wszystkich gniazd SOKOLICH w sprawie działalności Związku Towarzystw Gimnastycznych ?SOKÓŁ? w Polsce. Spotkanie w restauracji EDEN ul. Sobieskiego 25. W zależności od sytuacji i uzgodnień możemy zmienić godzinę spotkania.
20.00 ? kolacja
Po kolacji dla chętnych zabawa taneczna w połączeniu z integracją druhów i druhen.

wSokole1

Podobnie jak w roku ubiegłym, również tegoroczne zawody są otwarte dla wszystkich gniazd sokolich. Druhowie z Gniewkowa mają ambicję poszerzenia uczestników sokolich zmagań o wszystkie działające Towarzystwa. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 10.30. W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy w każdym wieku, przede wszystkim członkowie Towarzystw Gimnastycznych ?Sokół? na całym świecie, ale także przyjaciele organizacji zgłoszeni przez Zarządy Gniazd Sokolich.

 

Zostaw komentarz

komentarzy