Gniazdo w Myszkowie organizuje zbiórkę krwi!

TG „Sokół” w Myszkowie ma zaszczyt zaprosić na I Koziegłowską Zbiórkę Krwi, która odbędzie się 27 maja 2018 r. pod patronatem burmistrza Koziegłów Jacka Ślęczki. Za udziałem w akcji oddawania krwi przemawia dyplom Superbohatera, który otrzymają wszyscy uczestnicy.

Zostań superbohaterem

Krew będzie można oddać na rynku w Koziegłowach w godz. 10.00-14.00. Każdy uczestnik akcji  zostanie uwieczniony na fotorelacji, którą opublikujemy na naszej stronie. Krew może oddać każdy zdrowy Polak lub Polka w wieku od 18 do 65 roku życia. Wystarczy rano zjeść lekki posiłek oraz zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem i numerem pesel. Zbiórka odbędzie się w ambulansie do poboru krwi. Akcja odbywa się pod hasłem podziel się cząstką siebie z drugiem człowiekiem – uratuj życie – zostań superbohaterem.

Oddając krew nie jesteśmy narażeni na żadne skutki negatywne, to nic nie boli – trwa zaledwie kilka minut – zapewniają organizatorzy.

Akcję wspierają firmy:

– Lodziarnia Lody Tajskie Koziegłowy, gdzie na każdego uczestnika czekały będą darmowe lody świderki.
– Pizzeria Toscania Koziegłowy, która przekazała kupony na 3 duże pizze (do wyboru).

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli:

„DEMOKRATYCZNA”
Studiotv.info oraz Kolektyw Kulturalny
Grafika Paweł Bogacz

Firmy oraz osoby prywatne, które chciałyby dołączyć do akcji prosimy o kontakt za pośrednictwem naszej strony na Facebooku lub pod numerem telefonu: 737 545 042 (Sebastian Jagusiak)

 

Zostaw komentarz

komentarzy