Kolejny sukces rzeszowskiego TG „Sokół”!

W miniony weekend Zblewo (woj. pomorskie) było stolicą polskiego fitnessu i kulturystyki. W zawodach z powodzeniem rywalizowali sokoli gniazda rzeszowskiego.

W trzydniowym cyklu rozgrywek federacji WBBF-WFF rozegrano tu „Debiuty” w fitnessie gimnastycznym oraz Mistrzostwa Polski Fit Kids, a także Mistrzostwa Polski w kulturystyce N.A.C., jako eliminacje do Mistrzostw Europy. W Mistrzostwach Polski Fit Kids udział wzięło ponad 200 zawodników i zawodniczek z 16 klubów całej Polski.

„Sokoła” reprezentowało 8 zawodniczek z Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Rzeszowie, z których 5 wróciło z zawodów z tytułami mistrzów i wicemistrzów Polski WBBF-WFF 2024. Dwa złote medale i tytuły mistrzowskie wywalczyła Kinga Ożóg w konkurencji fitness trio oraz – fitness solo performance 18+. Medal złoty i srebrny – odpowiednio w fitness trio i fitness duo – zdobyły Weronika Pastuła oraz Aleksandra Lubas. Srebrne krążki i tytuły wicemistrzowskie w konkurencji fitness duo do lat 13 wywalczyły ponadto Milena Żołnowska i Zuzanna Łagoda. Choreografami zawodniczek są Oliwia Rejment i Paulina Maternia. Zawodniczki do zawodów przygotowywali trenerzy: Lena Skowrońska, Wiktoria Kloc, Serioża Koczarian i Grzegorz Bielec.

Zostaw komentarz

komentarzy