Niedawno rozpoczęły się prace związane z utworzeniem Narodowego Centrum Sokolstwa w Zakopanem. Z tej okazji postanowiliśmy zapytać druha Adama Zaleskiego, wiceprezesa gniazda TG „Sokół” w Zakopanem, o ten właśnie projekt: wsokole.pl: Jak zaczęła się Pana przygoda z Towarzystwem Gimnastycznym „Sokół”? Skąd pomysł na wstąpienie do tej organizacji? druh Adam Zaleski: Dość niewinnie, od wolontariatu na…
