Odznaczenia dla lubelskich „Sokołów”!

Od dawna „Sokół” nie miał tylu powodów do dumy. 4 kwietnia 2016 r. odznaczeniami państwowymi zostało uhonorowanych jednocześnie aż pięciu druhów sokolich. W listopadzie  2015 r. wszyscy cieszyliśmy się z orderu Polonia Restituta dla druha Tomasza Stańko, prezesa TG „Sokół” w Lublinie i wiceprezesa Związku Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Polsce. Tym razem aż pięciu druhów „Sokoła” z województwa lubelskiego odebrało odznaczenia państwowe.