Nadchodzący weekend zapowiada się dla leszczyńskiego „Sokoła” wyjątkowo aktywnie. W piątek 17 czerwca, z inicjatywy leszczyńskiego „Sokoła”, podpisane zostanie porozumie organizacji proobronnych oraz list otwarty do Władz Miasta Leszna w sprawie remontu strzelnicy miejskiej. Dzień później, w sobotę 18 czerwca druhowie Polowej Drużyny Sokoła wezmą udział w X Pikniku Szybowcowym, podczas którego zaprezentują własne stoisko….
