XIV Dzień „Sokoła”

W Sandomierzu już po raz XIV odbędzie się Dzień Sokoła. Zawody, które odbędą się 14 grudnia 2019 odbywają się pod patronatem Burmistrza Sandomierza.

Dzień „Sokoła”

Organizatorem Międzynarodowego Grand Prix FIT KIDS o Puchar Burmistrza Sandomierza w fitness gimnastycznym jest druh Grzegorz Bielec, wiceprezes ZTG „Sokół” w Polsce, którego wychowankowie w ostatnich miesiącach zdobyli szereg złotych i srebrnych medali.

Zawody rozpoczną się w sobotę o godz. 12.00 w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu. Rywalizacja odbywa się tylko w rundzie „układy dowolne” według kategorii wiekowych: indywidualnie, w duetach (dwuosobowe zespoły), trio (trzyosobowe zespoły) oraz formacja (czterech lub więcej zawodników). Zawodnicy i zawodniczki mogą brać udział w każdej z rywalizacji: solo i zespołowo. Dodatkowo dla zawodników z Polski zostanie przeprowadzona klasyfikacja „DEBIUTY”, w której będą mogli startować wyłącznie zawodnicy startujących po raz pierwszy w zawodach
fitness.

Zasady ogólne:

  1. Kategorie podlegają zmianom zatwierdzonym przez sędziego głównego zawodów i mogą być modyfikowane w zależności od ilości zgłoszonych zawodników.
  2. Ostateczne kategorie oraz listy zawodników zostaną przedstawione przed rozpoczęciem zawodów
  3. Podczas zawodów za kulisami mogą przebywać (oprócz zawodników) tylko trenerzy zawodników/pomoc techniczna oraz wyznaczeni opiekunowie(dzieci). Jedna osoba na jednego zawodnika.
  4. Organizator informuje że nie bierze odpowiedzialności za rzeczy materialne jak i niematerialne pozostawione na terenie odbywających się zawodów.
  5. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia zgłoszeń, po przekroczeniu limitu obligującego do przeprowadzenia Turnieju w ciągu jednego dnia.
  6. Zawodnik/zawodniczka lub trener (dotyczy klubów dziecięcych) ma prawo do zgłoszenia w formie pisemnej wniosku, o udzielenie informacji w sprawie uzyskanej punktacji i notach sędziowskich. Noty mogą być podane wyłącznie liczbowo, bez przypisanych nazwisk
    sędziów. Wszelkie sprawy sporne będą wyjaśniane po zakończeniu zawodów drogą listowaną bądź mailową. Zawodnik/zawodniczka ma prawo ubiegać się do wglądu tylko i wyłącznie swoich not. Organizator zastrzega sobie czas na odpowiedź na złożony wniosek – 30 dni.
  7. Osoby postronne, zawodnicy oraz trenerzy nie mają możliwości wglądu do not sędziowskich oraz list kalkulacyjnych w trakcie zawodów. Osoby będące w sekretariacie w trakcie zawodów nie mają obowiązku udzielania żadnych informacji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Szczegółowy harmonogram zawodów: Link do regulaminu i rejestracji

Zostaw komentarz

komentarzy