Aleksandra Osińska sportowcem roku w powiecie brodnickim!

Aleksandra Osińska, zawodniczka TG „Sokół” w Brodnicy, podopieczna Katarzyny Brózdy, naczelnik ZTG „Sokół” w Polsce, odebrała w Bydgoszczy nagrodę za zdobycie tytułu Sportowca Roku 2022 w powiecie brodnickim.

Aleksandra Osińska, zawodniczka TG „Sokół” Brodnica

Aleksandra Osińska, zawodniczka TG „Sokół” Brodnica, pod okiem Katarzyny Brózdy trenuje od 4 lat. Uczestniczyła w wielu zawodach krajowych i międzynarodowych. Jej osiągnięcia skutkowały wejściem do polskiej kadry Fit Kid. Wierzymy, że zdobyty tytuł będzie tylko jednym z wielu kolejnych zdobytych przez naszą zawodniczkę. Serdecznie gratulujemy!

Największe osiągnięcia:
Mistrzostwa Polski solo extraklasa – 2. miejsce
Mistrzostwa Polski w trio extraklasa – 1. miejsce
Mistrzostwa Polski w duo extraklasa – 2. miejsce
Mistrzostwa Europy – 5. miejsce

Zostaw komentarz

komentarzy