Leszczyński „Sokół” przekazał świąteczne dary dla najbiedniejszych dzieci!

Druhowie TG „Sokół” w Lesznie Łukasz Kielaszewski oraz Kevin Ratajczak mieli przyjemność dostarczyć upominki bożonarodzeniowe dla najbardziej potrzebujących dzieci z Boguszowa-Gorc i okolic. Delegacja została przyjęta niezwykle życzliwie. Podobną akcję Polowa Drużyna Sokoła z Leszna zorganizowała przed rokiem. Już w najbliższą sobotę 7 stycznia dary trafią do dzieci. Co więcej, Specjalne podziękowania dla leszczyńskiego „Sokoła” przekazał za pośrednictwem kanału youtube opiekun ośrodka p. Piotr Kirklewski.

Kevin Ratajczak (z lewej) i Łukasz Kielaszewski (z prawej) w towarzystwie opiekunów ośrodka Piotra i Małgorzaty Kirklewskich

Niezapomniana wizyta

Delegacja została przyjęta niezwykle życzliwie przez miejscowy zbór zajmujący się gwiazdkową akcją. Podobną akcję Polowa Drużyna Sokoła zorganizowała rok temu, wtedy druhowie w ramach wsparcia przekazali na rzecz najuboższych dzieci 300 zł. W roku ubiegłym szczytna akcja druhów pomogła uszczęśliwić wiele dziecięcych twarzy. Nie inaczej było w tym roku. Już za kilka dni, a dokładnie 7 stycznia odbędzie się uroczyste rozdanie upominków przekazanych, dla tych którzy nie zawsze mogą liczyć na prezent pod choinkę.


Podziękowania dla „Sokoła” w Lesznie od opiekuna ośrodka Piotra Kierklewskiego

Zostaw komentarz

komentarzy