Otwarcie nowej siedziby TG „Sokół” w Rzeszowie!

W 20. rocznicę reaktywowania TG „Sokół” w Rzeszowie, przedwojennej stolicy III okręgu sokolego, stowarzyszenie zmienia swoją siedzibę na lokum mieszczące się w samym centrum miasta – w pierwszym w Rzeszowie Centrum Handlowym „EUROPA 2”. Oficjalne otwarcie już w najbliższą sobotę o godz. 11.00.

Gimnastyczki TG „Sokół” w Rzeszowie

Nowa siedziba mieści się ok. 500 m. od swojej pierwotnej siedziby – obecnie Teatr im. W. Siemaszkowej. Znajdująca się na 2 piętrze przestrzeń składa się z 3 sal gimnastycznych, posiada pełnowymiarową salę do fitnessu, salę skoków akrobatycznych z rozmieszczoną tam ścieżką AirTrack oraz salę do akrobatyki powietrznej.

Obiekt stoi otworem dla WSZYSTKICH GNIAZD, które pragną zorganizować dla swoich członków warsztaty, kolonie, obozy sportowe itp. Dołożymy wszelkich starań, aby obiekt stanowił żywą „wizytówkę” działalności sokolej w Rzeszowie, nawiązując swoim wizerunkiem i wystrojem do chlubnych działań Sokolstwa Polskiego na polu krzewienia kultury fizycznej i patriotyzmu w Rzeszowie. Wkrótce relacja z otwarcia Sokolni oraz reportaż z bieżącej działalności tegoż gniazda.

Grzegorz Bielec
Serdecznie Zapraszamy!

Zostaw komentarz

komentarzy