„Pierwsze kroki w gimnastyce” – środki na prowadzenie zajęć dla instruktorów gimnastyki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Polskiego Związku Gimnastycznego i przystąpienia do programu „Pierwsze kroki w gimnastyce”. Wszystkich chętnych przez cały proces rejestracji przeprowadzi druhna Katarzyna Brózda, naczelnik ZTG „Sokół” w Polsce.

Zajęcia gimnastyczne w Brodnicy, na pierwszym planie leży druhna Katarzyna Brózda

Jak informuje druhna Katarzyna Brózda istnieje możliwość otrzymania środków na prowadzenie zajęć z gimnastyki. O środki może ubiegać się każde gniazdo sokole w ramach programu, który uruchomił Polski Związek Gimnastyczny. Jest to program Ministerialny prowadzony przez Polski Związek Gimnastyczny. Aby wziąć udział w programie należy opłacić licencję klubową (400 zł) oraz licencję trenerską (120 zł) lub posiadać uprawnienia instruktora gimnastyki wydane przez odpowiednie instytucje. W programie mogą uczestniczyć tylko gniazda oficjalnie zarejestrowane, posiadające numer NIP i indywidualne konto bankowe.

Termin rejestracji upływa 26 lutego br. Środki można otrzymać na refundację treningów o charakterze gimnastycznym 2-3 x w tygodniu od marca do listopada 2023 (60 zł brutto /godz.). Należy wypełnić zgłoszenie deklarując chęć przeprowadzenia zajęć gimnastycznych dla dzieci i młodzieży. Następnie podpisać umowę z PZG i …. się z niej wywiązać poprzez przeprowadzenie zajęć dla dzieci. Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować do druhny Katarzyny Brózdy, która chętnie udzieli pomocy na każdym etapie przygotowywanie wniosku i zajęć gimnastycznych. Tel. 530485218. Wsparcia udzieli także druh Grzegorz Bielec, który pomoże zdobyć tytuł instruktora gimnastyki.

Więcej informacji na temat programu znaleźć można na stronie: Polski Związek Gimnastyczny

Zostaw komentarz

komentarzy