Potrzebne wsparcie na wyjazd na Mistrzostwa Europy Fit Kid. Gniazdo TG „Sokół” w Brodnicy liczy na wsparcie!

Działając w imieniu zawodniczek Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Brodnica zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe.

Nasze zawodniczki zakwalifikowały się do Mistrzostw Europy Fit Kid federacji Fit Kid Division, które odbędą się w La Nucia (Alicante) w Hiszpanii w dniach 9-12 listopada 2023 r. Niestety koszt udziału w tej imprezie przekracza nasze możliwości, dlatego też prosimy o wsparcie. W kadrze narodowej znalazło się 12 zawodniczek Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Brodnica, które na swoim koncie mają liczne sukcesy w zawodach krajowych i zagranicznych. Mamy nadzieję, że pozyskane środki pozwolą na zdobycie kolejnych medali dla Polski i TG „Sokół”.

Liczymy na Waszą pomoc!
druhna Katarzyna Brózda
prezeska TG „Sokół” w Brodnicy

Wsparcia można udzielić za pośrednictwem zbiórki prowadzonej pod poniższym linkiem.

ZRZUTKA.PL

Zostaw komentarz

komentarzy