II Otwarty Spływ Kajakowy Sokoła w Lublinie!

Spływy kajakowe już na dobre wpisały się w działalność wielu gniazd z całej Polski. Tym razem Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Lublinie i Garbowskie Gniazdo Sokoła zapraszają na II Otwarty Spływ Kajakowy Sokoła 2015, który odbędzie się w sobotę 5 września 2015 r.  dolnym odcinkiem rzeki Bystrzyca ? od Sobianowic, z zakończeniem na rzece Wieprz w Zawieprzycach.

splyw2015-cover

W programie spływu:

11.00 ? zbiórka uczestników na przystanku autobusowym przy moście na Bystrzycy w Sobianowicach
(dojazd od Lublina: ul. Turystyczna ? Wólka-Turka – skręt na Leonów ? Sobianowice za mostem na Bystrzycy,
dojazd od strony Niemiec: Leonów ? Dziuchów ? Sobianowice przed mostem na Bystrzycy),

11.15 ? odprowadzenie samochodów do Zawieprzyc;

12.00 ? rozpoczęcie spływu k. mostu w Sobianowicach;

ok. 13.30 ? odpoczynek na brzegu rzeki za Charlężem Kolonia;

ok. 16.00 ? zakończenie spływu na rzece Wieprz, obok zamku w Zawieprzycach należącego w XVII w. do przyjaciela króla Jana III Sobieskiego, zwycięzcy spod Chocimia w 1673 r. i Wiednia w 1683 r., Atanazego Miączyńskiego.

lublin

Koszt udziału w spływie: wynajem kajaka z transportem ? 30 zł od osoby. Opłata obejmuje: dostarczenie właściwej jakości 2-osobowych kajaków z wiosłami i kapoków ochronnych dla wszystkich uczestników oraz ich odbiór po zakończeniu spływu, przewiezienie kierowców z Zawieprzyc do Sobianowic, po odprowadzeniu samochodów przed spływem.Uczestnicy odpowiadają za zwrot pobranego sprzętu i wyposażenia oraz mają obowiązek stosować się do poleceń komandora spływu i ratowników ?Sokoła?.

Zgłoszenia udziału w spływie przyjmuje komandor spływu

Zdzisław Niedbała tel. 603 867 457

Źródło: www.tgsokol.lublin.pl

Zostaw komentarz

komentarzy