Nowa odsłona naszego portalu!

Drodzy Czytelnicy, Drodzy Sokoli!

Pragniemy poinformować, że od dzisiaj zmianie ulega adres internetowy naszego portalu SokolstwoPolskie.pl. Od teraz będziemy dostępni na stronie www.wSokole.pl. Na stronie wprowadziliśmy kilka drobnych zmian, a także nieznacznie poprawiliśmy szatę graficzną. Dodatkowo w zakładce ?Kontakt? znalazł się spis wszystkich istniejących sokolich Towarzystw, który przygotowaliśmy z druhem Bronisławem Kielarem z Sanoka. Wierzymy, że pomoże to wielu młodym ludziom znaleźć najkrótszą drogę do naszych gniazd.

Nasza decyzja o przenosinach na nowy adres www.wSokole.pl zapadła po konsultacjach z naszymi czytelnikami. Okazało się, że o ile druhom odnalezienie wcześniejszej domeny nie sprawiało żadnych trudności, o tyle dla wielu osób spoza ?Sokoła? adres wydawał się skomplikowany i niezwiązany z działalnością Towarzystwem Gimnastycznym ?Sokół? . Jesteśmy przekonani, że nowy, prosty adres pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie portalu, a liczba czytelników będzie się z każdym dniem zwiększać.

logo-sokolstwo-polskie

 

Nowe logo naszego portalu

Pierwsze urodziny, efekty naszej pracy

Dokładnie 28 czerwca minął rok od uruchomienia naszego portalu. Cieszymy się, że nasz portal, tworzony wyłącznie społeczną pracą samych Sokołów, wpłynął na poszerzenie wiedzy i popularyzację Towarzystwa. Z dumą informujemy, że w ciągu minionego roku, udało się nam zdobyć grono stałych i wiernych czytelników, którym za  czas spędzony z nami dziękujemy sokolim czołem! W tym czasie dokładaliśmy wszelkich starań, aby dostarczać naszym czytelnikom informacji na temat działalności i historii wszystkich gniazd Towarzystwa Gimnastycznego ?Sokół? w kraju i za granicą. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu druhów ?Sokoła?, którzy za pośrednictwem naszego portalu, dzielili się swoją pracą z naszymi czytelnikami. Dzięki wspólnemu wysiłkowi działacze ?Sokoła? w Polsce i za granicą, po raz pierwszy od wielu lat, nawiązali współpracę przy organizacji  imprez i uroczystości sokolich, a relacje, zdjęcia i filmy z tych wydarzeń znalazły się na naszym portalu.

Wierzymy, że nasza działalność pozytywnie wpływa na rozwój i konsolidację całego Ruchu Sokolego, którego działalność w ostatnim czasie bardzo się ożywiła, o czym świadczy chociażby zainteresowanie mediów. Mamy nieskrywaną nadzieję, że nasze wysiłki pozwolą w przyszłości skoordynować obchody 150. rocznicy powstania TG ?Sokół? i nadać im rozmiary i charakter godny naszej wspaniałej organizacji. Już teraz optymizmem napawają imprezy i uroczystości sokole, które nabierają coraz większych rozmiarów. Największe gratulacje należą się jednak wszystkim sokolim Towarzystwom, które niejednokrotnie udowodniły jak niezwykłe i wartościowe mogą być uroczystości organizowane przez TG ?Sokół?. Bez ich zaangażowania i poświęcenia portal nie mógłby istnieć – po prostu nie mielibyśmy o czym pisać.

Miło nam poinformować, że do naszej redakcji dołączył dh Mateusz Olejnik z Tarnowa ? założyciel strony Sokolim Okiem na facebooku, którego artykuły od tej pory będą wzbogacać nasz portal. Stronę Sokolim Okiem można już śledzić za pośrednictwem wtyczki społecznościowej FB widocznej po prawej stronie.

Wszystkich Druhów i naszych Czytelników zachęcamy do dalszej współpracy.

Z sokolimi pozdrowieniami

Dh Damian Małecki

Czołem!

wSokole

 

Zostaw komentarz

komentarzy