Pokaz filmu „October Baby” organizowany przez TG „Sokół” w Lesznie – relacja

TG "Sokół" w Lesznie

Projekcja filmu ?October Baby? zorganizowana przez Towarzystwo Gimnastyczne ?Sokół? w Lesznie okazała się być dużym sukcesem.

Na pokazie pojawiło się blisko 100 osób, które z wielką uwagą obejrzały wyświetlany film. Pokaz wywarł olbrzymie wrażenie na widzach
, niewiele osób po zakończeniu filmu zdecydowało się niezwłocznie opuścić Centrum Kultury i Sztuki w Lesznie. Rozmowy na temat filmu trwały jeszcze długo po zakończeniu pokazu. Prezes TG ?Sokół? w Lesznie Damian Małecki podziękował wszystkim za tak liczne przybycie. Dziękuję za uczestniczenie we wspólnej walce przeciwko liberalno-lewicowemu światopoglądowi, który zdominował dzisiaj media. Uczestnicząc w projekcji filmu otrzymujemy nowy oręż do walki o szczęśliwą rodzinę i wartości, w które wierzymy. Niech ten film pozostanie dla nas inspiracją, w jaki sposób i z jakim przekazem możemy docierać do młodego pokolenia. Jest to tym bardziej ważne, że film przełamuje bariery komunikacji pomiędzy starszym i młodszym pokoleniem Polaków. ? powiedział

Damian Małecki zapowiedział, że nie jest to jedyna inicjatywa, z którą do społeczeństwa leszczyńskiego wyjdzie w te wakacje „TG Sokół”. Najprawdopodobniej 18 sierpnia odbędzie się spotkanie z prof. Janem Żarynem i Żołnierzami Armii Krajowej.

Projekcja filmu była organizowana dzięki wsparciu dyrektora Centrum Kultury i Sztuki w Lesznie p. Błażeja Baraniaka, który udostępnił salę kinową. Współorganizatorem imprezy była Bazylika Mniejsza Św. Mikołaja w Lesznie.

Zostaw komentarz

komentarzy