Rozpoczęła się konferencja naukowa w Muzeum Niepodległości w Warszawie z okazji 140. rocznicy urodzin sokolego generała Józefa Hallera!

haller-2

Organizatorzy konferencji serdecznie zapraszają na konferencję naukową z okazji 140. rocznicy urodzin generała Józefa Hallera, która odbędzie się 28 września br. (sobota) w Muzeum Niepodległości w Warszawie.

 

Organizatorem konferencji jest Fundacja ?Instytut Informacji?, Polski System Walki Wręcz HALLER i Muzeum Niepodległości w Warszawie.

 1044527_334023420077087_1547687951_n

W programie konferencji przewidziane są nie tylko odczyty historyków i naukowców na temat sylwetki i dorobku gen. Hallera, ale także prezentacje organizacji i środowisk współpracujących z PSWW HALLER odwołujących się do spuścizny patrona naszego systemu, a są to: Związek Strzelecki, Formacja SGO (Specjalne Grupy Operacyjne), FIA (Fideles et Instructi Armis ? Wierni w gotowości pod bronią), Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ z Lublina, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych, szkoły średnie o profilu mundurowym. Konferencja odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie, Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych. Początek konferencji o godz. 10.00.

Wstęp wolny

Więcej na   general-haller.pl

Zostaw komentarz

komentarzy