Turniej siatkówki plażowej w Brwinowie!

W najbliższą niedzielę charytatywny turniej piłki siatkowej organizuje Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Brwinowie. Środki uzyskane z zawodów zostaną przeznaczone na leczenie 5-letniego Filipa.

Będzie to pierwszy turniej siatkówki plażowej w Gminie Brwinów. Głównym celem turnieju jest zbiórka funduszy na dalsze leczenie 5-letniego Filipa. Siatkówka plażowa jest tylko narzędziem do zbiórki. Turniej odbędzie się w ośrodku Zielony Zakątek w Koszajcu. Będziemy dobrze się bawić w słusznej sprawie – zachęca Rafał Nastarowicz, członek brwinowskiego „Sokoła” i główny organizator zawodów.

Regulamin turnieju

 1. Wpisowe – darowizna. Nie ma z góry określonej kwoty wpisowego za udział w turnieju. Każda z drużyn przekazuje tyle ile uważa za słuszne na leczenie Filipa. Przed rozpoczęciem turnieju!
 2. Zapisy u Rafała Nastarowicza, tel 790023380 lub rafal.nastarowicz@gmail.com Również przez mesengera.
 3. Ilość drużyn ograniczona – ponieważ gramy na jednym boisku to do turnieju może się zgłosić maksymalnie 8 par.
 4. Mecze sędziują zawodnicy. Z powodu charytatywnego charakteru turnieju ograniczamy koszty, które mogłyby zmniejszyć wkład pieniężny na leczenie Filipka. Gramy w duchu fair play.
 5. W przypadku złych warunków atmosferycznych (deszcz, silny wiatr) turniej zostaje odwołany chyba że wola zawodników będzie aby przełożyć zawody to po ustaleniu kolejnego terminu turniej zostanie przełożony.
 6. Nagrody przewidziane są dla zwycięskiej pary aczkolwiek cały czas pracujemy aby były one jak najbardziej atrakcyjne i dla jak największej ilości zawodników (podium).
 7. System rozgrywek zostanie podany przed zawodami gdy będzie znana dokładna ilość uczestników.
 8. W tym turnieju najważniejsze jest zdrowie Filipka a nie zwycięstwo. Siatkówka jest przy okazji, środkiem który wspomoże leczenie chłopca.
 9. W kwestiach spornych decydujący głos ma organizator.
 10. Uczestnicy zgadzają się na publikacje swoich wizerunków, danych osobowych w relacjach z turnieju.
 11. Zawodnicy są ubrani jednolicie – nie jest to wymóg ale fajnie będzie wyglądać 😉
 12. Zaklinajcie pogodę!


Zostaw komentarz

komentarzy