Wakacyjny Klub Sokoła w Gniewkowie!

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Gniewkowie zachęca dzieci i młodzież do skorzystania z oferty Wakacyjnego Klubu Sokoła. W ramach projektu najmłodsi będą mogli skorzystać z nieodpłatnych zajęć językowych, warsztatów, wycieczek i spotkań.

Projekt jest realizowany dla dzieci i młodzieży w wieku 8-13 lat. Wszelkie informacje i zapisy będą możliwe na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w dniu 10 czerwca 2019 r. o godz. 17.00 w Restauracji EDEN. Rekrutacja dzieci potrwa tylko 2 dni, tj. do 12 czerwca na specjalnych formularzach, które zostaną rozdane podczas spotkania przez koordynatora projektu Joannę Kowalską.

Z historią w tle

TG „Sokół” w Gniewkowie jest jednym z najdłużej działających gniazd. Działalność reaktywowało już 22 czerwca 1989 r. Od początku na jego czele stał zasłużony działacz sokoli druh Ryszard Skowroński. Po nim funkcję prezesa przejął druh Marek Jasiński, którego po niedawnej śmierci zastąpił druh Jacek Trela. Od lat gniazdo z sukcesem prowadzi działalność na wielu polach. Wyróżniającą się sekcją jest sekcja tenisa stołowego prowadzona przez druha Stefana Hałasa. Ostatnim sukcesem gniazda jest wygrana rywalizacja w lidze młodzieżowej tenisa stołowego i zdobycie Mistrzostwa Województwa w sezonie 2018/19.

Zostaw komentarz

komentarzy