Wspinaczka z „Sokołem” z Warszawy!

Dla wszystkich amatorów wspinaczki bogatą ofertę przygotowało Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” z Warszawy, które w okresie letnim organizuje aż trzy obozy sportowe. Już teraz wszyscy chętni mogą doskonalić swoje umiejętności podczas zajęć na ściance wspinaczkowej, które „Sokół” warszawski organizuje w każdy piątek.

Warszawska ścianka

Zajęcia wspinaczkowe odbywają się w prawie każdy piątek. Miejscem spotkań jest od dwóch lat ścianka na ul. Merliniego 2 (dawna hala Warszawianka). Zajęcia trwają od godziny 16.00 do 19.00. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby dorosłe, młodzież i dzieci. Dla studentów istnieje możliwość zaliczania wychowania fizycznego w ramach zajęć po wcześniejszym ustaleniu tego z uczelnią, ale to nie wszystko. Dla osób pragnących doskonalić swoje umiejętności w górach „Sokół” z Warszawy organizuje aż trzy obozy letnie, z których jeden przewidziany jest w Alpach. Szczegóły poniżej.

Wawa zlot

1. Obóz sportowy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Termin: 28.06.2015-07.07.2015
Koszt: 750 zł *
Atrakcje: wspinaczka, doskonalenie umiejętności w posługiwaniu się sprzętem wspinaczkowym, speleologia, BnO, PN, PP, gry terenowe itd..

2. Obóz sportowy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Termin: 14.08.2015-23.08.2015
Koszt: 750 zł *
Atrakcje: wspinaczka, doskonalenie umiejętności w posługiwaniu się sprzętem wspinaczkowym, speleologia, BnO, PN, PP, gry terenowe itd.

3. Wspinaczka wysokogórska w Alpach

Termin: do ustalenia indywidualnie
Koszt: 800 zł *
Atrakcje: wspinaczka wielowyciągowa na własnej asekuracji, doskonalenie umiejętności poruszania się w terenie wysokogórskim, elementy autoratownictwa.
Uwaga ? na szkolenie przyjmuję tylko 3 osoby.

* cena nie obejmuje wyżywienia i transportu

Źródło: tgsokol.pl

Zostaw komentarz

komentarzy