Z „Sokołem” rowerem i pieszo na Jasną Górę!

Z Tarnowa i Krakowa wyruszą we wrześniu pielgrzymki Sokolstwa na Jasną Górę. Rowerowa wyprawa z Tarnowa odbędzie się w dniach 8-10 września 2017 r. Natomiast pielgrzymi z Krakowa wyruszą pieszo 27 września, aby zakończyć swój marsz w dniu Pielgrzymki Sokolstwa Polskiego na Jasną Górę 29 września 2017 r.

 Druhowie w trakcie jednej z wypraw „Sokoła” w Grybowie

XX Rowerowa Pielgrzymka PTG „Sokół-Świat Pracy” na Jasną Górę

Rowerowa Pielgrzymka „Sokoła” tarnowskiego odbędzie się w dniach 8-10 września 2017 r. Zapisy uczestników trwają od poniedziałku 7 sierpnia. Szczegóły znaleźć można w regulaminie Pielgrzymki, który znajduje się na stronach organizatora. Korzystając z uprzejmości Związku Zawodowego „Solidarność” Oddział w Tarnowie, zapisów i wpłat dokonywać można w siedzibie Oddziału przy ul. Wałowej 6/4 Ip w godz. 9.00-15.00. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym będzie można dokonać zapisu po godz. 15.00. Istnieje również możliwość zapisów drogą mailową, pod warunkiem wpłaty na wskazane konto bankowe. W zależności od pomocy potencjalnych sponsorów kwota wpisowego nie powinna przekroczyć 110,- zł.

150 km na 150-lecie Sokoła

Towarzystwo Gimnastyczne ?Sokół? działające na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie serdecznie zachęca do wzięcia udziału w II Krakowskiej Sokolej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się 27-29 września 2017 r. w związku ze 150. rocznicą powstania Towarzystwa Gimnastycznego ?Sokół?. Dla uczestników przewidziane zostały 2 noclegi i 3 dni marszo?biegu. Trasa pielgrzymki będzie prowadzona po szlaku jurajskim, uznawanym za najpiękniejszy i jeden z najciekawszych szlak Polski Dla chętnych przewidziano zwiedzanie zamków, jednak wtedy trasa będzie mieć ponad 163 km. Szczegóły na stronach organizatora.

(dm)

Jasna Góra

Więcej na sokol-swiat-pracy.pl
Foto.: Rowerowa Dolina Popradu

Zostaw komentarz

komentarzy